Chat with us, powered by LiveChat Poduszka SUPERIORE FLAT MAGNIFLEX
Poduszka Superiore Flat Magniflex
  • Poduszka Superiore Flat Magniflex
  • Poduszka Superiore Flat Magniflex
  • Poduszka Superiore Flat Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka SUPERIORE FLAT MAGNIFLEX

480,00 zł

Ergonomiczna poduszka Superiore Flat z wkładem piankowym Memoform i higienicznym pokrowcu z powłoką Outlast.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Wygodna poduszka Superiore Flat to anatomiczna, niższa i średnio twarda opcja, która dedykowana jest zarówno dzieciom, jak również dorosłym, którzy wolą spać z niższym podparciem. Trzon tej poduszki to pamięciowa pianka Memoform, która doskonale odwzorowuje kształty, dzięki czemu zapewnia dobre podparcie dla szyjnego kręgosłupa i sprzyja relaksacji jego mięśni. Perfekcyjne napowietrzenie zapewnia system perforacji Airyform, ponadto poduszka posiada poszewkę z termoregulacyjnej tkaniny Outlast, którą można odświeżać w warunkach domowych w temperaturze prania 30 st.C. Poduszka Superiore Flat jest produktem o statusie medycznym.

WYMIARY: 60x34x7,5 CM
Twardość - miękki
Poduszka Superiore Flat - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX