Poduszka Magnigel Deluxe Standard Magniflex
  • Poduszka Magnigel Deluxe Standard Magniflex
  • Poduszka Magnigel Deluxe Standard Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIGEL DELUXE STANDARD MAGNIFLEX

620,00 zł

Wysokiej jakości anatomiczna poduszka Magnigel Deluxe Standard w zdejmowanym pokrowcu z wiskozowej tkaniny.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Anatomiczna poduszka Magnigel Deluxe Standard to miękki model medyczny dedykowany dzieciom i dorosłym. Wykonana jest z doskonale oddychającej pianki żelowej Magnigel o cennych właściwościach chłodzących. Model ten dobrze dopasowuje się do głowy i szyi, dzięki czemu ułatwia rozluźnienie mięśniom szyjnym zarówno przy spaniu na plecach, jak również na boku i na brzuchu. Poduszka posiada zdejmowaną poszewkę z wiskozy, której właściwości antyalergiczne i antybakteryjne ułatwiają zachowanie higieny. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać w temperaturze prania 30 st.C. Magnigel Deluxe Standard jest produktem medycznym, którego właściwości potwierdzone są certyfikatem.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Magnigel Deluxe Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX