Poduszka Superiore Deluxe Standard Magniflex
  • Poduszka Superiore Deluxe Standard Magniflex
  • Poduszka Superiore Deluxe Standard Magniflex
  • Poduszka Superiore Deluxe Standard Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka SUPERIORE DELUXE STANDARD MAGNIFLEX

590,00 zł

Anatomiczna poduszka Superiore Deluxe Standard w innowacyjnym pokrowcu z powłoką Outlast.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Oddychająca poduszka Superiore Deluxe Standard to optymalne wsparcie kręgosłupa szyjnego, wysoki komfort wypoczynku i doskonałe rozluźnienie mięśni szyjnych, a przy tym idealna termoregulacja i bezproblemowy obieg powietrza w czasie snu. Poduszka wykonana jest z termoelastycznej pianki Memoform, więc bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy oraz szyi. Znaleźć można tu ponadto specjalny, oddychający pas 3D oraz poszewkę z opatentowanego materiału Outlast o właściwościach termoregulacyjnych. Pokrowiec można odświeżać w warunkach domowych w temperaturze prania 30 st.C. Superiore Deluxe Standard to produkt medyczny.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Superiore Deluxe Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX