Poduszka Vitale Wave Magniflex
  • Poduszka Vitale Wave Magniflex
  • Poduszka Vitale Wave Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka VITALE WAVE MAGNIFLEX

340,00 zł

Anatomiczna poduszka Vitale Wave ze statusem medycznym i zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Ergonomiczna poduszka Vitale Wave o kształcie różniących się wielkością fal to medyczny i anatomiczny model o średniej miękkości wykonany z pianki pamięciowej Memoform. Poduszka ta zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa szyjnego, dzięki czemu odciąża go i ułatwia rozluźnianie ścięgien i mięśni karku oraz górnej części kręgosłupa. Przy spaniu na boku poduszka redukuje nacisk na tętnicę szyjną, a przy spaniu na plecach wspomaga naturalne skrzywienie kręgosłupa szyjnego, zwalniając jego blokadę. Poduszka dostępna jest w zdejmowanym pokrowcu z włóknami wiskozy i bambusa. Pokrowiec należy prać w temperaturze 30 st.C.

WYMIARY: 60x43x10/11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Vitale Wave - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX