Poduszka Baby Pillow Magniflex
  • Poduszka Baby Pillow Magniflex
  • Poduszka Baby Pillow Magniflex
  • Poduszka Baby Pillow Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka BABY PILLOW MAGNIFLEX

190,00 zł

Poduszka Baby Pillow z certyfikatem medycznym, przeznaczona dla dzieci do 3 roku życia.

Rozmiar:
Dostępna do 6 tygodni
Ilość:

Dziecięca poduszka Baby Pillow to model medyczny i anatomiczny dedykowany najmłodszym użytkownikom. Poduszka wykonana jest z pianki Memoform o wysokości 5 cm. Bardzo dobrze dostosowuje się do kształtu głowy i ułożenia szyi, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort snu, odpowiednie podparcie dziecięcego kręgosłupa szyjnego i rozluźnienie mięśni karku. Napowietrzenie zapewnia system perforacji Airyform, ponadto klasyczny pokrowiec zastąpiono tu cienkim poliestrowym, który zwiększa jej oddychalność. Poduszka idealna dla dzieci do 3 roku życia. Poduszka Baby Pillow marki Magniflex to certyfikowany produkt medyczny.

WYMIARY: 50x26x5 CM
Twardość - miękki
Poduszka Baby Pillow - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX