Poduszka Classico Wave Magniflex
  • Poduszka Classico Wave Magniflex
  • Poduszka Classico Wave Magniflex
  • Poduszka Classico Wave Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka CLASSICO WAVE MAGNIFLEX

390,00 zł

Anatomiczna poduszka Classico Wave w zdejmowanym pokrowcu z wiskozy.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Medyczna poduszka Classico Wave to model anatomiczny w kształcie różnej wielkości fal. Poduszka ta wykonana jest z pianki pamięciowej Memoform, doskonale dopasowującej się do ułożenia głowy i szyi, dzięki czemu zapewnia dobre podparcie kręgosłupowi szyjnemu i jednocześnie pozwala na rozluźnienie mięśni karku. Jest to model średnio miękki, który posiada system perforacji Airyform, napowietrzający ją przy każdym ruchu głową. Przyjemna w dotyku poszewka z wiskozy jest zdejmowana i higieniczna, nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. Poduszka Classico Wave to wysokiej jakości produkt o właściwościach medycznych potwierdzonych certyfikatem.

WYMIARY: 60x43x10/11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Classic Wave - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX