Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi Magniflex
  • Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi Magniflex
  • Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi Magniflex
  • Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka COTTON DELUXE STANDARD MAXI MAGNIFLEX

680,00 zł

Anatomiczna poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi w najwyższej jakości pokrowcu z bio bawełny.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Anatomiczna poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi to model dedykowany osobom o wyższym wzroście oraz szerszych ramionach. Wersja Maxi ma aż 15 cm wysokości w najwyższym miejscu. Kształt poduszki sprawia, że głowa i szyja mają odpowiednie podparcie, dzięki czemu komfort snu jest wysoki. Rdzeń poduszki wykonany jest z termoelastycznej pianki, która wzbogacona została o ekstrakty z aloesu oraz napowietrzający system perforacji Airyform. Poszewka wykonana jest z w 100% naturalnej bawełny organicznej oraz nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi jest jednym z medycznych produktów marki Magniflex.

WYMIARY: 72x42x15 CM
Twardość - miękki
Poduszka Cotton Deluxe Standard Maxi - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX