Chat with us, powered by LiveChat Poduszka CLASSICO STANDARD MAGNIFLEX
Poduszka Classico Standard Magniflex
  • Poduszka Classico Standard Magniflex
  • Poduszka Classico Standard Magniflex
  • Poduszka Classico Standard Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka CLASSICO STANDARD MAGNIFLEX

390,00 zł

Wygodna poduszka Classico Standard z kolekcji producenta Magniflex. Poduszka z certyfikatem medycznym.

Rozmiar:
Dostępna do 5 dni roboczych
Ilość:

Medyczna poduszka Classico Standard to uniwersalny model anatomiczny o standardowym kształcie i średniej miękkości. Poduszka wykonana jest z pianki pamięciowej Memoform, która dopasowuje się do głowy i szyi, zapewniając rozluźnienie zmęczonym mięśniom karku. Bardzo dobre napowietrzenie, czyli przepływ powietrza przy każdym ruchu głową, zapewnia poduszce system perforacji Airyform. Zdejmowana poszewka z wiskozy działa antyalergiczne i antybakteryjne, ponadto bardzo dobrze odparowuje wilgoć. Pokrowiec poduszki nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. Poduszka o potwierdzonych właściwościach medycznych.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Classic Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX