Poduszka Vitale Standard Magniflex
  • Poduszka Vitale Standard Magniflex
  • Poduszka Vitale Standard Magniflex
  • Poduszka Vitale Standard Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka VITALE STANDARD MAGNIFLEX

340,00 zł

Anatomiczna poduszka Vitale Standard Magniflex w przyjemnym w dotyku pokrowcu z włókien wiskozy i bambusa.

Rozmiar:
Obecnie brak na stanie
Ilość:

Ortopedyczna poduszka Vitale Standard to model o średniej miękkości, który wykonany jest z anatomicznej pianki pamięciowej Memoform. Zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa szyjnego, gdy jej użytkownik śpi na boku, dzięki czemu nacisk na tętnicę szyjną jest minimalizowany. W czasie wypoczynku na plecach poduszka ta natomiast redukuje nacisk na kanały nerwowe szyjnego odcinka kręgosłupa. Docenią ją również osoby śpiące na brzuchu, gdyż dzięki niej pozycja ta jest mniej szkodliwa dla kręgosłupa. Poduszka dostępna jest w przyjemnym w dotyku pokrowcu z tkaniny wiskozowej i włóknami bambusowymi. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 30 st.C. Vitale Standard to produkt o właściwościach medycznych.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Vitale Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX