Chat with us, powered by LiveChat Poduszka VISCO SOJA SOFT GOMARCO
GOMARCO

Poduszka VISCO SOJA SOFT GOMARCO

Wysokiej jakości poduszka Visco Soja Gomarco z pianką z pamięcią kształtu.

Rozmiar:

Poduszka VISCO SOJA to produkt skierowany do wszystkich klientów ceniących sobie rozwiązania czerpiące z natury. Model posiada standardowy kształt i wymiary 60x40 cm, pozwalające na komfortowe ułożenie głowy na czas nocnego wypoczynku. Ten ekologiczny produkt został przygotowany przez doświadczonych specjalistów marki Gomarco w celu zapewnienia wypoczynku w zgodzie ze środowiskiem. Wkład poduszki zbudowano z pianki pamięciowej, powstałej w całości z naturalnego oleju sojowego. Jej miękka struktura stabilnie podpiera głowę śpiącej osoby, gwarantując rozluźnienie mięśni w rejonie szyi i ramion. Perforowany rdzeń posiada system kanalików odprowadzających powietrze, co gwarantuje świeżość i higienę kluczową dla regeneracji organizmu. Naturalne materiały gwarantują wyjątkową plastyczność, zmieniającą się w zależności od temperatury.

WYMIARY: 60x40 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Soja - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
GOMARCO