HILDING

Poduszka VISCO MINI HILDING

129,00 zł

Wysokiej jakości poduszka Visco Mini Hilding z wkładem z pianki termoelastycznej oraz przyjemnym w dotyku pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Visco Mini z kolekcji Hilding perfekcyjnie sprawdzi się w podróży oraz na co dzień, jako dodatkowe podparcie głowy podczas spokojnego snu. Niewielkie rozmiary poduszki Visco Mini pozwalają na swobodne zabieranie go nawet w dalekie trasy, bez zbytniego zajmowania cennego miejsca w walizce czy samochodzie. Poduszka Visco Mini została stworzona z plastycznej pianki termoelastycznej Visco, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów głowy i karku użytkownika, zapewniając spokojny odpoczynek. Całość umieszczono w miękkim pokrowcu o delikatnym welurowym wykończeniu, co dodatkowo podnosi poziom komfortowego snu.

Pianka Visco
Pianka Visco: doskonale reagująca na temperaturę ciała śpiącego, zapewniając przy tym świetne dopasowanie do kształtów głowy i karku użytkownika. Materiał nieustannie właściwe podpiera górne części ciała, dzięki czemu gwarantuje spokojny odpoczynek. Po ustaniu nacisku piana powraca do swojej pierwotnej formy.
WYMIARY: 42x23x11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Mini - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
HILDING