Chat with us, powered by LiveChat Pościel EXCLUSIVE 36A MATEX satyna bawełniana
Pościel EXCLUSIVE 36A MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 36A MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 36A MATEX satyna bawełniana

129,90 zł

Kolorowa pościel Exclusive 36A Matex z kolorowym motywem kwiatowym.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Atrakcyjna pościel Exclusive 36A Matex satyna bawełniana z pewnością ożywi każdą sypialnię, wprowadzając do niej nieco koloru, światła i energii. Pościel ma białe tło, a na nim znajduje się nadruk w duże kolorowe kwiaty w odcieniach niebieskiego, fioletowego oraz żółtego. Nasycenie kolorów największe jest w części przynożnej pościeli i stopniowo zmniejsza się ku górze – również na poduszkach wzór jest już zaledwie lekko dostrzegalny. Pościel nie tylko prezentuje się wyjątkowo, ale również wyróżnia się wytrzymałością i jest bardzo przyjemna w dotyku. Komplet wykonany został ze 100% bawełny, która jest również bardzo dobrze oddychająca, więc zapewnia przyjemny komfort termiczny w czasie wypoczynku. Zestaw obejmuje dwie poduszki o wymiarach 70x80 oraz kołdrę o wymiarach 160x200.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 36A Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.