Szafka nocna L-FORM i L-FORM z szufladą EKODOM
  • Szafka nocna L-FORM i L-FORM z szufladą EKODOM
  • Szafka nocna L-FORM i L-FORM z szufladą EKODOM

Szafka nocna L-FORM i L-FORM z szufladą EKODOM

728,00 zł
Nowy produkt

Praktyczna szafka nocna występująca w wersji standardowej lub wzbogaconej o szufladę.

Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Szafka L-Form to bardzo elegancki mebel, który stanowi dopełnienie wielu łóżek z kolekcji firmy Ekodom. Jest do nich dopinany, dzięki czemu zaraz pod ręką możemy mieć lampkę nocną, książkę lub szklankę z wodą. Szafka stworzona jest z naturalnego drewna olchowego i występuje aż w sześciu barwach (olcha naturalna, miodowy, wiśnia, orzech, ciemny orzech, olcha biała). W sprzedaży dostępna jest jej wersja podstawowa lub z cicho zasuwaną szufladą. Produkt ten nie tylko wzbogaci sypialnię, ale również nada inny wygląd łóżku. Uwaga! Przy zamówieniu szafki nocnej należy, w informacjach dodatkowych, podać nazwę łóżka. Szafki nocne L-FORM są odpowiednie WYŁĄCZNIE do łóżek BEZ POJEMNIKA!

WYMIARY: WYSOKOŚĆ 40 CM; SZEROKOŚĆ 45 CM; GŁĘBOKOŚĆ 42 CM
Solik nocny LFORM Ekodom
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.