Chat with us, powered by LiveChat Szafka nocna M-FORM, M-FORM z półką, M-FORM z 2 szufladami
Szafka nocna M-FORM i M-FORM z szufladą
  • Szafka nocna M-FORM i M-FORM z szufladą
  • Szafka nocna M-FORM i M-FORM z szufladą

Szafka nocna M-FORM, M-FORM z półką, M-FORM z 2 szufladami

1 100,00 zł
Nowy produkt

Funkcjonalna szafka nocna, dostępna w wielu kolorach.

Kolor wybarwienia:
Rodzaj szafki:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Szafka nocna M-Form oferowana jest klientom w trzech wariantach. Standardowo posiada prowadnicę z cichym domykaniem, a w wersji rozszerzonej wyposażona została dodatkowo w dolną półkę. Możemy zdecydować się również na model z dwiema szufladami. Produkt pasuje do wielu modeli łóżek firmy Ekodom, np. Gotland Plus czy Lulea Plus. Szafka jest wykonana z drewna olchowego, które jest wybarwiane w celu uzyskania wybranego przez klienta koloru. Umieszczając produkt tuż przy łóżku będziemy mogli mieć zawsze obok naszą ulubioną książkę lub umieścić na niej klimatyczną lampkę nocną. 

WYMIARY: WYSOKOŚĆ 38 CM; SZEROKOŚĆ 45 CM; GŁĘBOKOŚĆ 42 CM
Solik nocny MFORM Ekodom
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.