Łóżko Lulea Plus Ekodom drewniane
  • Łóżko Lulea Plus Ekodom drewniane

Łóżko LULEA PLUS EKODOM drewniane

3 055,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie łóżko Lulea Plus Ekodom z drewna olchowego. Posiada pojemnik na pościel.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Lulea Plus to klasyczny mebel wykonany z litego drewna olchowego. Produkt należy do linii o klasycznym stylu. Niezwykłej funkcjonalności nadaje mu pojemnik na pościel, do którego dostaniemy się otwierając stelaż od frontu lub boku łóżka. Model wykonany jest z solidnego drewna olchowego o grubości deski do 2,6 cm, a w nodze do 5 cm. Wezgłowie łóżka Lulea Plus Ekodom zbudowane jest z pojedynczych desek, a przestrzenie między nimi nadają lekkości całej konstrukcji. Można wybrać spośród wielu wariantów wybarwień drewna i dopasować je do kolorystyki sypialni. Łóżko Lulea Plus występuje w tradycyjnych rozmiarach, jednak istnieje możliwość wykonania produktu w niestandardowym wymiarze na zamówienie. Do łóżka Lulea Plus idealnie pasuje szafka nocna M-Form lub M-Form z półką.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie. Klient, który dokonuje zakupu może wybrać system otwierania pojemnika. Wystarczy, że w polu informacje wpiszę jaki rodzaj otwarcia jest dla niego najbardziej odpowiedni. Może wybrać spośród trzech: Klasyczne otwieranie do góry, A – Otwieranie boczne LEWE oraz B – Otwieranie boczne prawe.

Łóżko Lulea Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Solidna konstrukcja

Fajna konstrukcja z siłownikami, solidnie wykonanie i bardzo dużo miejsca w komorze - spokojnie mieszczą się 2 rowery ;)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test