Chat with us, powered by LiveChat Łóżko BERGEN PLUS EKODOM drewniane

Łóżko BERGEN PLUS EKODOM drewniane

3 060,00 zł

Masywne łóżko Bergen Plus Ekodom z praktycznym pojemnikiem na pościel. Łóżko dostępne w wielu wybarwieniach do wyboru.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Bergen Plus to drewniany model stworzony przez firmę Ekodom. Mebel posiada podwyższone wezgłowie, które tworzą szczebelki i w całości został wykonany z drewna. Istnieje możliwość wyboru łóżka Bergen Plus z litego drewna olchowego bądź dębowego o grubości deski do 4 centymetrów. Dostępne jest w dziewięciu wybarwieniach oraz siedmiu standardowych rozmiarach. Łóżko posiada praktyczny pojemnik na pościel, który może być otwierany od frontu lub boku mebla. Łóżko Bergen Plus Ekodom to solidna, a zarazem funkcjonalna propozycja do sypialni, która zachwyci nawet bardzo wymagających użytkowników. Łóżko idealnie wkomponuje się we wnętrza urządzone w klasycznym stylu.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka - szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Berggen Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test