Chat with us, powered by LiveChat Łóżko HALDEN EKODOM drewniane

Łóżko HALDEN EKODOM drewniane

2 241,00 zł

Solidne, stylowe łóżko Halden Ekodom wykonane z litego drewna olchowego lub dębowego do wyboru. Łóżko dostępne w wielu wybarwieniach drewna do wyboru oraz możliwością doboru praktycznej wysuwanej szuflady.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Halden Ekodom zostało wykonane z wyselekcjonowanego, litego drewna olchowego lub dębowego o grubości deski do 3 cm. Model ten jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią naturalne i ekologiczne rozwiązania. Łóżko Halden Ekodom to inwestycja na lata, a jego prosta konstrukcja sprawia, że będzie meblem uniwersalnym, niezależnie od zmieniającej się mody. Łóżko Halden posiada lekką formę, która fantastycznie wypełni przestrzeń nawet mniejszej sypialni. Wysoki zagłówek, wykonany z trzech desek, pozwoli na przyjęcie komfortowej pozycji podczas czytania. Łóżko dostępne jest w siedmiu uniwersalnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujemy go do każdej sypialni.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka - stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Halden Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test