Łóżko Lund Ekodom drewniane
  • Łóżko Lund Ekodom drewniane

Łóżko LUND EKODOM drewniane

2 402,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Lund Ekodom wykonane z litego drewna. Klasyczny design i wysoka jakość materiałów świadczą o tym, że jest to produkt wysokiej jakości.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Linia łóżek "sen otoczony naturą" to meble kojarzące się z naturą, prostotą i klasyką. Nie inaczej jest z łóżkiem Lund. Mebel ten dzięki swojej prostocie wykonania, a zarazem jakości materiału świetnie wpasuje się w klasyczne sypialnie. Wykonany z litego drewna, o grubości deski do 3 cm, dodaje charakteru pomieszczeniu, jednocześnie je ocieplając. Efekt ten można pogłębić lub złagodzić, wyborem jednego z 6 motywów kolorystycznych, a funkcjonalność podnieść przez wybór dostępnej szafki nocnej L-FORM z szufladą. Łóżko Lund Ekodom można również zamówić w opcji z szufladą na pościel, która występuje w dwóch wymiarach – na 2/3 długości łóżka (w przypadku gdy posiadamy również szafkę nocną) lub na jego całość.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka, stelaż, szafki nocne oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Lund Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

ok

ok

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test