Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane

1 214,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Naomi New Design tapicerowane urozmaicone ciekawymi przeszyciami na wezgłowiu.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Prostota i nowoczesność w najlepszym wydaniu – tak w skrócie można opisać łóżko Naomi oferowane przez markę New Design. Gładka rama jest tutaj uzupełnieniem wysokiego wezgłowia o zaokrąglonej linii, ozdobionego podłużnymi przeszyciami. Jest ono odpowiednio miękkie więc stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa. Można dzięki temu wygodnie siedzieć w łóżku czytając książkę lub oglądając telewizję. Łóżko Naomi New Design pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Klient sam wybiera kolor jego obicia i rodzaj materiału. Może także zdecydować się na wersję z miejscem na pościel, które znajduje się tuż pod unoszonym stelażem. To niezawodny model, który jest wykonany z troską o najmniejsze detale. W wersji standardowej występuje w pięciu rozmiarach, jednak na zamówienie klienta wykonywane są też wymiary nietypowe o różnej wysokości boków i wezgłowia. Do łóżka Naomi New Design dobrać można jeden z trzech modeli nóżek lub zdecydować się na to, by osobno dokupić ich wersję Prestige.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Naomi

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN