Łóżko Ivo Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Ivo Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Ivo Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Ivo Bed Design kontynentalne

Łóżko IVO BED DESIGN kontynentalne

3 409,00 zł

Przestronne kontynentalne łóżko Ivo Bed Design z solidnym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru tkaniny. Klasyczny design w połączeniu z dbałością o każdy szczegół wykonania.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Ivo firmy Bed Design to połączenie uniwersalnego wyglądu z najwyższej jakości komfortem użytkowania. Dzięki możliwości wyboru koloru tkaniny mebel będzie idealnie pasował do różnego rodzaju wystrojów oraz barw przewodnich aranżowanych wnętrz. Klasyczny zagłówek z wygodnym dla kręgosłupa obiciem stanowi odpowiednie podparcie podczas czytania książek czy oglądania filmów w sypialni. Łóżko kontynentalne Ivo Bed Design występuje w wersji zarówno z pojemnikiem na pościel, jak i bez. Solidne materiały oraz standardowy design mebla zapewniają o jego przydatności na lata.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Ivo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test