Łóżko ALBINO BED DESIGN kontynentalne

2 869,00 zł

Łóżko Albino Bed Design kontynentalne zaprojektowane zgodnie z trendem modernistycznym z możliwością wyboru tkaniny obiciowej i opcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Albino to model łóżka z kolekcji Modern marki Bed Design. Jak wskazuje sama nazwa kolekcji, utrzymane jest w stylistyce modernistycznej, którą cechuje pozbawione dekoracji, proste, funkcjonalne wzornictwo i geometryczne kształty. Łóżko kontynentalne Albino będzie efektowną ozdobą nowoczesnej sypialni. Producent oferuje do wyboru wiele rodzajów tkanin tapicerskich i ich kolorów, dzięki czemu z łatwością można dostosować wygląd mebla do własnych oczekiwań. Ręczne wykonanie, zastosowanie trwałych, mocnych elementów sprawia, że łóżko Albino posłuży długi czas, zachowując swoje walory użytkowe i estetyczne. Łóżko typu kontynentalnego różni się konstrukcją od łóżek ramowych. Jest przede wszystkim wyższe, co z pewnością docenią osoby starsze i mające problemy ze wstawaniem. Dostępne jest w dwóch wariantach: z pojemnikiem na pościel lub bez. Spód pojemnika tworzy płyta z otworami wentylacyjnymi, dzięki czemu zapewniony jest odpowiedni przepływ powietrza. Zaś jego wnętrze wykończone jest estetyczną tkaniną. Komfortowe otwieranie i zamykanie zapewniają siłowniki gazowe.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Albino Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test