Łóżko Sisto Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Sisto Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Sisto Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Sisto Bed Design kontynentalne

Łóżko SISTO BED DESIGN kontynentalne

3 463,00 zł

Klasyczne łóżko kontynentalne Sisto Bed Design w wielu wariantach kolorystycznych. Mebel jest dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko kontynentalne Sisto Bed Design jest połączeniem wysokiej funkcjonalności z jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów oraz klasycznego wzornictwa, łóżko posłuży w dobrej kondycji przez wiele lat. Wygodny zagłówek, przeszyty na środku, zapewnia komfortowy odpoczynek w pozycji siedzącej, perfekcyjnie podpierając kręgosłup użytkownika. Dodatkowo łóżko Sisto Bed Design występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego idealnie wpasuje się w wiele barw przewodnich pomieszczeń. Jego klasyczny styl wykonania również będzie odpowiedni do różnego rodzaju stylów wnętrz. Łóżko Sisto kontynentalne występuje w opcji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Sisto Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test