Łóżko Oliviero Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Oliviero Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Oliviero Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Oliviero Bed Design kontynentalne

Łóżko OLIVIERO BED DESIGN kontynentalne

3 409,00 zł

Funkcjonalne łóżko kontynentalne Oliviero Bed Design z możliwością wyboru koloru, materiału nóżek oraz obecności pojemnika na pościel. Solidne wykonane w połączeniu z eleganckim wyglądem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Kontynentalny model łóżka Oliviero Bed Design to idealna propozycja dla osób lubiących wygodę oraz przestrzeń podczas regenerującego snu czy odpoczynku. Mebel występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego z łatwością można dopasować go do różnego rodzaju stylów wnętrz oraz barw przewodnich pomieszczenia. Przestronne łóżko kontynentalne Oliviero jest świetnym miejscem na codzienny odpoczynek, gdzie komfort użytkowania to sprawa priorytetowa. Łóżko Oliviero ma stylowy zagłówek, który perfekcyjnie podpiera kręgosłup podczas korzystania z mebla w pozycji siedzącej. Model występuje zarówno z pojemnikiem na pościel, jak i bez pojemnika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Oliviero Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test