Łóżko Rocco Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Rocco Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Rocco Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Rocco Bed Design kontynentalne

Łóżko ROCCO BED DESIGN kontynentalne

3 495,00 zł

Nowoczesne łóżko kontynentalne Rocco Bed Design z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Model występuje w opcji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Funkcjonalne łóżko Rocco Bed Design z dekoracyjnym zagłówkiem to idealny mebel do każdej nowocześnie urządzonej sypialni. Dzięki niestandardowym przeszyciom wezgłowia, tworzącym na nim kwadraty, mebel stanie się nie tylko wygodnym miejscem do spania, ale i modernistyczną ozdobą wnętrza, ustawioną w jego strategicznym miejscu. Dodatkowo łóżko Rocco Bed Design kontynentalne występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego jego aranżacja w pomieszczeniu jest niezwykle prosta. Łóżko jest dostępne z pojemnikiem na pościel oraz bez pojemnika. Łóżko Rocco dostępne jest z chromowanymi nóżkami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Rocco Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test