Łóżko CRISTIANO BED DESIGN kontynentalne

3 581,00 zł

Łóżko Cristiano typu kontynentalnego marki Bed Design cechujące się minimalistycznym wzornictwem i maksymalizmem w zakresie funkcjonalności.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Cristiano Bed Design kontynentalne to mebel, którego prosty design wpisuje się we współczesne trendy. Dzięki bogactwu rodzajów i kolorów tapicerki stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacji sypialni. Występuje w wersji z pojemnikiem na pościel i bez pojemnika. Przestronny pojemnik wyłożony jest wewnątrz tkaniną, a w jego spodzie znajdują się otwory wentylacyjne zapewniające dobry przepływ powietrza. Komfortowe otwieranie wspomagają siłowniki gazowe minimalizujące wysiłek użytkownika. W konstrukcji wykorzystano solidne i wytrzymałe elementy, aby użytkowanie było bezproblemowe nawet pomimo upływu czasu, a ręczna, rzemieślnicza produkcja to gwarancja niezawodnej jakości. Cristiano to wyższe łóżko typu kontynentalnego. Jest doskonałą propozycją dla osób, które lubią spać wysoko nad podłogą, co ułatwia wstawanie. Miękkie wezgłowie pozwoli wygodnie oprzeć się podczas czytania książki albo oglądania filmu. Dzięki kilku wariantom szerokości powierzchni do spania mebel sprawdzi się zarówno w mniejszych sypialniach, jak i tych o całkiem sporym metrażu.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Cristiano Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test