Łóżko GIORGIO BED DESIGN kontynentalne

3 495,00 zł

Eleganckie, a zarazem funkcjonalne łóżko Giorgio typu kontynentalnego z możliwością wyboru tapicerki i pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Giorgio to łóżko polskiej marki Bed Design. Pochodzi z kolekcji Elegant, której nazwa sugeruje wysublimowane wzornictwo. Zaprojektowane zostało z dbałością o każdy szczegół, który wpływa na poziom estetyki. Doskonale pasuje do luksusowych aranżacji sypialni. Dzięki opcji wyboru rodzaju i koloru materiału obiciowego daje niemal nieograniczone możliwości stworzenia wymarzonego wystroju. W parze z eleganckim wyglądem idzie wysoki poziom funkcjonalności. W zależności od zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń do przechowywania można wybrać łóżko Giorgio Bed Design z pojemnikiem na pościel lub bez. Otwieranie i zamykanie pojemnika ułatwiają siłowniki gazowe, które ograniczają wysiłek ze strony użytkownika. Jego wnętrze wykończone jest estetyczną tkaniną, a płyta w spodzie wyposażona w otwory, który zapewniają dobrą wentylację. Mocne i trwałe elementy użyte w procesie produkcji i solidne rzemieślnicze wykonanie są gwarancją, że mebel posłuży długi czas. Model kontynentalny to powierzchnia do spania znajdująca się wysoko nad podłogą, dzięki czemu wstawanie jest wygodniejsze.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Giorgio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test