Łóżko Valerio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Valerio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Valerio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Valerio Bed Design kontynentalne

Łóżko VALERIO BED DESIGN kontynentalne

3 500,00 zł

Kontynentalne łóżko Valerio Bed Design z praktycznym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel dostępny z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Uniwersalne łóżko kontynentalne Valerio Bed Design to idealna propozycja do każdej nowocześnie zaaranżowanej sypialni. Dzięki opcji selekcji pomiędzy wieloma kolorami tkanin, łóżko z łatwością można wkomponować w barwę przewodnią czy styl urządzanego wnętrza. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika, co dodatkowo wpływa na jego dopasowanie do aranżowanej przestrzeni. Przestronne wygodne łóżko Valerio Bed design kontynentalne to niezwykle ważny element zdrowego i higienicznego snu, dlatego jego komfort użytkowania to kwestia priorytetowa. Łóżko Valerio, poprzez solidne materiały oraz praktyczną konstrukcję, stworzy perfekcyjną przestrzeń do relaksującego odpoczynku.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Valerio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test