Łóżko LORENZO BED DESIGN kontynentalne

3 051,00 zł

Eleganckie łóżko kontynentalne Lorenzo Bed Design wyposażone w komfortowy zagłówek w kilku wariantach kolorystycznych. Produkt z możliwością wyboru tkaniny tapicerki, a także pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Komfortowe łóżko kontynentalne Lorenzo Bed Design doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia w modnej, designerskiej sypialni. Konstrukcja składa się z masywnej, wytrzymałej ramy oraz komfortowego zagłówka ozdobionego stylowym przeszyciem w formie prostokąta. Przestronny zagłówek łóżka Lorenzo zapewnia wygodne oparcie podczas wieczornego relaksu przy książce czy ulubionym filmie. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu jakościowych tkanin obiciowych łóżko Lorenzo można z łatwością dopasować do obecnej aranżacji sypialni. Wyjątkowa elegancja sprawia, że produkt wniesie dużo klasy do każdego pomieszczenia. Mebel doskonale zaprezentuje się w parze z kolorowymi, dekoracyjnymi poduszkami oraz dobrze dobraną narzutą. Łóżko jest dostępny w wariancie z przestronnym pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika na pościel.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Lorenzo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test