Łóżko ENZO BED DESIGN kontynentalne

3 495,00 zł

Nowoczesne łóżko kontynentalne Enzo z kolekcji Bed Design z możliwością wyposażenia w pojemnik na pościel. Ciekawe wzornictwo oraz solidność zastosowanych materiałów sprawiają, że model posłuży przez lata.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Pokaźne łóżko kontynentalne Enzo Bed Design to perfekcyjne rozwiązanie do dużych sypialni, gdzie nie tylko spełni swoją funkcję praktyczną, ale i pozostanie widoczne pośród wielu mebli czy dodatków. Nowoczesny zagłówek, wykonany z trwałego materiału, dodaje meblu inspirującego wyglądu, tworząc w pomieszczeniu modernistyczny design. Przestronna rama kontynentalna, wraz z pojemnikiem (opcjonalnie), zapewnia dużo miejsca na przechowywanie nie tylko pościeli, ale i dowolnych przedmiotów, które nie są potrzebne na co dzień. Przestronne łóżko Enzo Bed Design to także dobry pomysł dla osób posiadających nieco mniej miejsca do zagospodarowania w domu czy mieszkaniu. Najważniejszy jest zdrowy i spokojny sen. Łóżko Enzo Bed Design kontynentalne, ze względu na rozbudowaną ramę, jest nieco wyższe od klasycznych modeli. To właśnie dzięki temu łóżka kontynentalne będą świetne dla użytkowników mających problemy z porannym schodzeniem z podłoża do odpoczynku. Poprzez zastosowanie wyłącznie jakościowych komponentów, zakup modelu Enzo to inwestycja na lata!

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Enzo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test