Łóżko Alessio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Alessio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Alessio Bed Design kontynentalne
  • Łóżko Alessio Bed Design kontynentalne

Łóżko ALESSIO BED DESIGN kontynentalne

3 261,00 zł

Przestronne łóżko kontynentalne Alessio Bed Design w wielu wersjach kolorystycznych z wygodnym zagłówkiem. Mebel występuje w dwóch wariantach – z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wygodne łóżko kontynentalne z serii Alessio Bed Design to idealne miejsce na relaksujący odpoczynek oraz regenerujący sen. Solidny zagłówek oraz jakościowa rama zapewniają o trwałości mebla na lata. Dzięki możliwości wyboru koloru tkaniny, łóżko z łatwością wpasuje się w motyw przewodni sypialni, stając się jej strategicznym miejscem. Łóżko Alessio Bed Design, uzupełnione o gustowne poduszki lub stylową pościel nada wnętrzu odpowiedniego charakteru. Istnieje również opcja wyboru pomiędzy wieloma rodzajami i kolorami tkanin, aby jak najlepiej dopasować wygląd łóżka do stylu urządzanego wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Alessio kontynentalne Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test