Łóżko VALENTINO BED DESIGN kontynentalne

3 456,00 zł

Gustowne łóżko kontynentalne Valentino Bed Design z solidnym zagłówkiem i możliwością wyboru koloru tkaniny. Łóżko jest dostępne z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Praktyczne i stylowe łóżko kontynentalne Valentino Bed Design cechuje się solidnością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Wyjątkowy design mebla sprawia, że stanie się on nie tylko idealnym miejscem do odpoczynku, ale i gustowną dekoracją w centralnym punkcie eleganckiej sypialni. Największą uwagę zwraca stylowy zagłówek, który jest jednocześnie świetnym podparciem kręgosłupa podczas czytania książek czy po prostu w trakcie odpoczywania na łóżku w pozycji siedzącej. Łóżko Valentino Bed Design kontynentalne występuje w wielu kolorach, dlatego z łatwością można dopasować go do różnego rodzaju barw przewodnich oraz stylów urządzanych wnętrz.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Valentino Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test