Łóżko Lund Plus Ekodom drewniane aranżacja
  • Łóżko Lund Plus Ekodom drewniane
  • Łóżko Lund Plus Ekodom drewniane aranżacja

Łóżko LUND PLUS EKODOM drewniane

4 279,00 zł
Nowy produkt

Solidne łóżko Lund Plus Ekodom z wysokiej jakości drewna olchowego z funkcjonalnym zagłówkiem.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Lund Plus to solidne łóżko wykonane z wysokiej jakości litego drewna olchowego o grubości deski do 3 cm. Łóżko posiada zagłówek, który idealnie sprawdzi się jako oparcie w trakcie wypoczynku. Dodatkowym atutem tego modelu jest praktyczny pojemnik na pościel, który można otwierać zarówno od frontu, jak i od boku łóżka. Lund Plus to łóżko, które sprawdzi się idealnie w każdej sypialni. Dostępne w 6 naturalnych kolorach oraz 7 standardowych wymiarach. Na indywidualne zamówienie klienta wykonywane są wszelkie zmiany rozmiarów. Do łóżka Lund Plus można dodatkowo zamówić również pasujące do niego stoliki nocne M-FORM (z półką lub bez) oraz poduszkę na zagłowie.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka i stelaża, szafki nocne, poduszkę na zagłowie oraz materac należy dokupić oddzielnie. Klient podczas zakupu łóżka ma możliwość wyboru systemu otwierania pojemnika. Podczas zamówienia należy w informacji wpisać, który rodzaj nam odpowiada. Możemy wybrać: A – Otwieranie boczne LEWE, B – Otwieranie boczne prawe lub klasyczne otwieranie do góry.

Łóżko Lund Plus Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test