Łóżko piętrowe LEO F50 TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko piętrowe LEO F50 TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko piętrowe LEO F50 TARTAK MEBLE drewniane

2 059,00 zł

Drewniane łóżko piętrowe Leo F50 Tartak Meble idealne do mniejszych pokoi dziecięcych.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Praktyczne łóżko piętrowe Leo F50 Tartak Meble drewniane to dobre rozwiązanie do niewielkich pokoi dziecięcych, gdzie ze względu na ograniczony metraż ciężko ustawić dwa łóżka wolnostojące. Mebel jest solidny, gdyż jego konstrukcja wykonana jest w całości z drewna sosnowego, które znane jest ze swojej trwałości, a przy tym wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem. Łóżko ma dwa poziomy – na górny dostać można się po ustawionej pod kątem drabince, która w części górnej łączy się ze stelażem, a w części przyziemnej jest wolnostojąca. Piętro łóżka jest zabudowane, by zapewnić bezpieczeństwo śpiącej w tej części mebla osobie. Oba piętra dedykowane są do materacy o wymiarach 90x200, natomiast wymiary zewnętrzne łóżka to 138x209,5 cm. Łóżko piętrowe Leo F50 Tartak Meble nie posiada szuflady, dzięki czemu łatwiej o utrzymanie higieny pod nim oraz o swobodny przepływ powietrza w tej części. Mebel dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: naturalnym kolorze sosny lub bieli.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Leo F50 Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test