Chat with us, powered by LiveChat Łóżko piętrowe JAN PLUS TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko piętrowe JAN PLUS TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna bez zabezpieczającej barierki
  • Łóżko piętrowe JAN PLUS TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna bez zabezpieczającej barierki
  • Łóżko piętrowe JAN PLUS TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna z zabezpieczającą barierką

Łóżko piętrowe JAN PLUS TARTAK MEBLE drewniane

2 699,00 zł

Klasyczne łóżko piętrowe Jan Plus Tartak Meble z dodatkową wysuwaną szufladą z materacem.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko piętrowe Jan Plus Tartak Meble drewniane bardzo dobrze spełni rolę mebla do pokoju dziecięcego o niewielkim metrażu. W tym niezwykle praktycznym modelu tradycyjne łóżko piętrowe rozbudowano o dodatkową szufladę w komplecie, w której w razie potrzeby można umieścić materac (w zestawie nie ma materaca), otrzymując tym samym nie dwie, tylko aż trzy powierzchnie do spania, które nie zajmują wiele miejsca. Łóżko piętrowe Jan Plus Tartak Meble wykonane jest z wysokojakościowego drewna sosnowego i posiada masywną konstrukcję, która będzie niezawodna przez lata, ciesząc użytkowników swoją dużą funkcjonalnością i wyglądem. Piętra łóżka łączy praktyczna drabinka, która ułatwia wchodzenie na górny poziom i schodzenie z niego. Zadbano również o bezpieczeństwo osoby śpiącej na górze, zabudowując ten poziom z czterech stron. Dolne piętro posiada natomiast zabudowane jedynie krótsze boki. Mebel dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – naturalnym sosnowym lub modnym białym.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Jan Plus Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test