Łóżko piętrowe DENIS TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko piętrowe DENIS TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko piętrowe DENIS TARTAK MEBLE drewniane

1 699,00 zł

Oryginalne łóżko piętrowe Denis Tartak Meble wykonane z drewna sosnowego. Łóżko dostępne w wersji z szufladami oraz bez szuflad.

Rozmiar:
Szuflada:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Wyjątkowe łóżko piętrowe Denis Tartak Meble drewniane to konstrukcja bardzo przemyślana, która zwraca uwagę swoją nietypową formą i funkcjonalnością. Dolne piętro łóżka jest szersze i przeznaczone do materaca o wymiarach 140x200 cm. Piętro górne łóżka jest natomiast węższe i przeznaczone do materaca o wymiarach 90x200 cm. Całkowita długość zewnętrzna łóżka wynosi 206 cm, a jego całkowita szerokość to 151,5 cm. Mebel dostępny jest w wersji z szufladą lub bez szuflady. Po wysunięciu szuflady szerokość wynosi 231,5 cm. Łóżko piętrowe Denis Tartak Meble wyposażono dodatkowo w praktyczną drabinkę. Ustawiona jest pod kątem, co ułatwia wchodzenie na wyższy poziom i schodzenie na ziemię. Dolna część łóżka nie jest zabudowana z żadnej strony, natomiast piętro górne zabudowane jest z czterech stron w dbałości o bezpieczeństwo osoby tam śpiącej. Łóżko jest solidne, co jest zasługą wykonania z drewna sosnowego. Dostępne jest w dwóch wariantach – kolorze sosny lub białym do wyboru..

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Denis Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test