Łóżko piętrowe OLIWIER TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko piętrowe OLIWIER TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko piętrowe OLIWIER TARTAK MEBLE drewniane

2 299,00 zł

Drewniane łóżko piętrowe Oliwier Tartak Meble idealna do pokoju dziecięcego. Łóżko dostępne w wersji z szufladami oraz bez szuflad.

Rozmiar:
Szuflada:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko piętrowe Oliwier Tartak Meble drewniane należy do mebli, obok których nie przechodzi się obojętnie. Z pewnością zachwyci młodszych użytkowników swoim ciekawym wyglądem, przypominającym gustowny domek z daszkiem. Model przeznaczony jest dla materacy o wymiarach 90x200, a jego wymiary zewnętrzne są o 8 cm większe na szerokość i o 5 cm większe na długość. Rama łóżka jest solidna, a całą konstrukcję wykonano z wytrzymałego drewna sosnowego. Dwa piętra łączy praktyczna drabinka. Piętro dolne obudowane jest częściowo z trzech stron, natomiast piętro górne z 4 stron, co zabezpiecza osobę śpiącą na górze przed upadkiem. Konstrukcję wieńczy wdzięczny daszek, dodający całości uroku. Drewniane łóżko piętrowe Oliwier Tartak Meble jest bardzo stabilne i wytrzymałe, więc posłuży lata w nienagannym stanie. Dostępne jest w kolorze sosny lub kolorze białym. Zakupić można łóżko w wersji bez szuflady lub z praktyczną szufladą obejmującą przestrzeń pod dolnym materacem, która pomieści sporo rzeczy.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Oliwier Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test