Łóżko LIVA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko LIVA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko LIVA TARTAK MEBLE drewniane

975,00 zł

Stylowe drewniane łóżko Liva Tartak Meble dostępne w dwóch wybarwieniach do wyboru.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Solidne łóżko Liva Tartak Meble drewniane to propozycja do sypialni, która zapewni domownikom spokojny i komfortowy wypoczynek. Rama łóżka wykonana jest w całości z drewna sosnowego, co sprawia, że łóżko jest odporne na uszkodzenia, a przy tym wyróżnia się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Drewniane łóżko Liva Tartak Meble dostępne jest w modelach jednoosobowych i dwuosobowych o wymiarach 90x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm. Podane wartości to wymiary wewnętrzne łóżek – długość zewnętrzna każdego modelu to 212 cm, a szerokości zewnętrzne w każdym przypadku są o 10 cm większe od wewnętrznych. Łóżko dostępne jest w dwóch kolorach – wybierać można między naturalnym kolorem sosny a kolorem białym ramy. W standardzie jest to model bez szuflady, dzięki czemu prezentuje się bardzo lekko i nie przytłacza przestrzeni, ponadto przestrzeń pod łóżkiem łatwo utrzymać w czystości. Mebel jest nie tylko wytrzymały i wygodny, ale też estetyczny – posiada subtelne zdobienia na ramie, które dodają mu wyrazu.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Liva Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test