Łóżko ANNA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu buk z szufladą
  • Łóżko ANNA TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu buk z szufladą

Łóżko ANNA TARTAK MEBLE drewniane

1 729,00 zł

Drewniane łóżko Anna Tartak Meble z wysuwaną szufladą w zestawie.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Ciekawie zaprojektowane łóżko Anna Tartak Meble drewniane doskonale odnajdzie się w niewielkich pokojach młodzieżowych, czy też w pokojach gościnnych. Mebel posiada wytrzymałą konstrukcję, która w całości wykonana jest z drewna bukowego. Jego boki są zabudowane pod kątem, zwiększając wysokość zabudowania z jednej strony, gdzie też materac od ściany odgradza pozioma deska. Takie ustawienie zabudowania sprawia, że poduszki są dobrze podpierane, ponadto mebel będzie wygodny również do siedzenia. Dostępne są modele w kolorze buku lub bieli. Łóżko Anna Tartak Meble występuje ponadto w opcji bez szuflady lub z szufladą umożliwiającą wstawienie dodatkowego materaca. W ten sposób można w łatwy sposób otrzymać dwie powierzchnie do spania na materac 90x200 cm każda, nie zajmując przy tym zbędnej przestrzeni. Wymiary konstrukcji to 98x209,5 cm, więc nie zajmuje wiele miejsca, a dodatkowo nie jest wysoka jak łóżka piętrowe, więc sprawdzi się też w pomieszczeniach ze skosami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Anna Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test