Łóżko OLE TARTAK MEBLE drewniane w kolorze białym z szufladami
  • Łóżko OLE TARTAK MEBLE drewniane w kolorze białym z szufladami
  • Łóżko OLE TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu buk z szufladami

Łóżko OLE TARTAK MEBLE drewniane

2 590,00 zł

Drewniane łóżko Ole Tartak Meble z możliwością wyboru wariantu kolorystycznego mebla.

Rozmiar:
Szuflada:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Masywne łóżko Ole Tartak Meble drewniane spełni oczekiwania osób, które poszukują mebli na lata, które będą nie tylko cieszyć oko, ale również zapewniać wygodny wypoczynek. Łóżko wykonane jest z wysokojakościowego drewna bukowego, co czyni je szczególnie wytrzymałym oraz atrakcyjnym wizualnie. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne tego mebla – buk i biel, zależnie od indywidualnych preferencji i posiadanego wystroju. Łóżko prezentuje się solidnie, co zawdzięcza mocnej podstawie. Dostępne jest w wersji bez szuflad lub z czterema pojemnymi szufladami, które ułatwią utrzymanie porządku w sypialni. Łóżko Ole Tartak Meble występuje w wersjach dedykowanych do materacy 140/160/180x200, więc można wybrać wielkość pasującą do potrzeb użytkownika. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to +4,5 cm na szerokość i +14,5 cm na długość. Zwrócić uwagę należy również na atrakcyjny zagłówek mebla, który nie tylko podkreśla charakter konstrukcji, ale też zapewnia podparcie poduszkom, chroniąc ścianę.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Ole Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test