Chat with us, powered by LiveChat Łóżko BODEN EKODOM drewniane
Łóżko BODEN EKODOM drewniane
  • Łóżko BODEN EKODOM drewniane

Łóżko BODEN EKODOM drewniane

2 204,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Boden Ekodom olchowe o prostej i minimalistycznej konstrukcji.

Rozmiar:
Kolor wybarwienia:
Szuflada:
Dostępny do 12 tygodni
Ilość:

Łóżko Boden to klasyczne łóżko drewniane z szeroką ramą i wysokim wezgłowiem. Model wykonany jest z deski olchowej o grubości 4 cm, która może być wybarwiona na jeden z następujących kolorów: olcha naturalna, miodowy, wiśnia, orzech, ciemny orzech, olcha biała. Opcja ta pozwala na dopasowanie barwy produktu do wystroju panującego we wnętrzu. W celu uzyskania dodatkowej funkcjonalności łóżka można zdecydować się na dokupienie wysuwanej szuflady w trzech rozmiarach do wyboru lub szafek nocnych różnego typu. Łóżko Boden Ekodom ładnie prezentuje się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i obszernych sypialniach.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Do zestawu nie należą stelaż i materac.

Łóżko Boden Ekodom

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test