Łóżko OLIVIERO BED DESIGN tapicerowane

2 459,00 zł

Łóżko Oliviero Bed Design tapicerowane z wygodnym wezgłowiem ozdobionym pionowymi przeszyciami oraz z opcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Oliviero to łóżko tapicerowane marki Bed Design. Jest znakomitą propozycją dla wszystkich, którym zależy zarówno na efektownym designie, jak i funkcjonalności. Posiada klasyczną ramę oraz wezgłowie, które zostało ozdobione pionowymi przeszyciami nadającymi mu nieco smukłości. Rodzaj tapicerki i jej kolor można wybrać w zależności od preferencji z bogatego wzornika tkanin oferowanego przez producenta. Dzięki temu sypialnię można zaaranżować w wybranej przez siebie stylistyce. Możliwość wyboru dotyczy również wielkości łóżka Oliviero i pojemnika na pościel, dzięki czemu mebel może być maksymalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wnętrze pojemnika wykończone jest tkaniną, a w jego spodzie znajdują się otwory umożliwiające swobodny przepływ powietrza dla podniesienia komfortu snu. Łatwe otwieranie zapewniają siłowniki gazowe. Ręczne, precyzyjne wykonanie i zastosowanie solidnych elementów konstrukcyjnych jest gwarancją, że mebel posłuży długi czas, zachowując swoje zalety użytkowe i estetyczne.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Oliviero Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test