Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
  • Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
  • Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko MADISON PRESTIGE NEW DESIGN tapicerowane

1 645,00 zł
Nowy produkt

Wysokie łóżko Madison Prestige New Design  z pikowanym wezgłowiem ozdobionym finezyjnym wykończeniem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Na komfortowy wypoczynek ma wpływ nie tylko jakość materaca i wygoda łóżka, ale również klimat panujący w sypialni. Ważne, aby przestrzeń została zaaranżowana w przemyślany sposób. Niezależnie od tego, czy urządzamy ją według stylu naszego łóżka, czy łóżko dobieramy do stylu pomieszczenia, w ofercie marki New Design z pewnością odnajdziemy interesujący nas produkt. W jej asortymencie znajduje się szeroki wybór łóżek tapicerowanych. Łóżko Madison Prestige pasowało będzie do luksusowych pomieszczeń o bajkowym klimacie. Wysoka rama łóżka jest gładka, a wygięte delikatnie wezgłowie pikowane w niewielkie kwadraty. Produkt został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły obejmujące precyzyjne wykończenia prostymi guzikami lub szykownymi kryształami. Zaletą produktu jest praktycznie dowolna możliwość jego modyfikacji, obejmująca rodzaj tkaniny, nóg, wykończeń oraz wysokość boków. Dla wygodnych i ceniących praktyczność, producent oferuje również wariant łóżka Madison Prestige z mieszczącym się w nim zbiornikiem na pościel. Firma na specjalne zamówienie wykonuje też modele o dowolnych wymiarach. Łóżko Madison Prestige New Design nie przytłacza masywnością więc pasuje także do niewielkich przestrzeni. To pewna konstrukcja, która wytrzyma próbę czasu.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Madison

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN