Chat with us, powered by LiveChat Łóżko SARA COMFORTEO tapicerowane

Łóżko SARA COMFORTEO tapicerowane

1 582,00 zł

Wygodne tapicerowane łóżko Sara Comforteo ze stylowym zagłówkiem dostępnym w różnych wymiarach.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Luksusowe łóżko Sara Comforteo tapicerowane z pewnością przyciąga wzrok, ale jest też wygodne i solidnie wykonane. To mebel, który z powodzeniem postawić można w pokoju nastolatka, sypialni singla bądź sypialni małżeńskiej. Dostępny jest w 7 różnych wielkościach do wyboru, więc bez trudu można dobrać go do możliwości metrażowych wnętrza oraz własnych potrzeb. Dostępne wymiary łóżka to: 80x200 i 90x200, a także 100x200 i 120x200, poza tym łóżko może mieć wymiary 140x200, 160x200 lub 180x200. Mebel jest nisko osadzony na czterech drewnianych nogach, które delikatnie zwężają się ku ziemi, co sprawia, że bryła zyskuje nieco lekkości. Konstrukcja osadzona jest nisko, ale na tyle wysoko, by powietrze mogło pod nią swobodnie przepływać. Łóżko tapicerowane Sara Comforteo posiada również bardzo atrakcyjny, głęboko przeszywany zagłówek. To niewątpliwie ten element mebla jako pierwszy rzuca się w oczy, dając wrażenie przytulności i luksusu. Zagłówek może mieć różne wysokości. Do wyboru są wysokości 86 cm, 106 cm lub 120 cm. Mebel oferowany jest w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika, ponadto można wybrać materiał jego tapicerki z 5 grup materiałów (I, II, III, IV, V).

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Sara Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test