Chat with us, powered by LiveChat Łóżko WINTER COMFORTEO tapicerowane

Łóżko WINTER COMFORTEO tapicerowane

2 468,00 zł

Eleganckie łóżko Winter Comforteo dostępne w wielu rodzajach i kolorach tkanin obiciowych do wyboru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nowoczesne łóżko Winter Comforteo to opcja, która zwraca uwagę solidnością wykonania, niezawodnością i komfortem użytkowania. Mebel wykonany jest z wytrzymałych materiałów z dbałością o szczegóły, dzięki czemu posłuży lata w nienagannym stanie. Na uwagę zasługuje imponujących rozmiarów zagłówek łóżka, który stanowi dobre zabezpieczenie przed zniszczeniem ściany, a oprócz tego bardzo dobrze podtrzymuje poduszki. Ciekawie prezentuje się atrakcyjna lamówka zagłówka w kolorze czarnym, która dodaje mu nieco charakteru, jednocześnie nie przytłaczając aranżacji. Konstrukcja łóżka Winter w części tylnej opiera się o zagłówek, który sięga aż do ziemi, natomiast w części przedniej wspiera się na charakterystycznych, szerokich nóżkach. Zapewnia to swobodny przepływ powietrza pod łóżkiem, a oprócz tego ułatwia utrzymanie porządku w jego okolicy. Łóżko tapicerowane Winter Comforteo dostępne jest w trzech wymiarach do wyboru: 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm i może być obite tkaniną z 5 dostępnych grup (I, II, III, IV, V). Mebel oferowany jest ponadto w dwóch opcjach, które można dostosować do własnych potrzeb i preferencji – z praktycznym pojemnikiem na pościel lub bez tego pojemnika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Winter Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test