Łóżko CLASSIC NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko CLASSIC NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko CLASSIC NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko CLASSIC NEW DESIGN tapicerowane

1 333,00 zł
Nowy produkt

Eleganckie łóżko Classic New Design tapicerowane utrzymane w konwencji minimalistycznej.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Proste formy mogą być jednocześnie niezwykle efektowne. Łóżko Classic New Design jest tego doskonałym przykładem. Należy do kategorii modeli tapicerowanych i jest dostępne w bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Klient decyduje także jakim rodzajem materiału zostanie obite. Zagłówek łóżka nie posiada pikowania i przeszyć, dzięki czemu idealnie pasuje do prostej ramy. Razem tworzą harmonijną całość, której dopełnieniem mogą być delikatne nogi typu Standard. Jeśli chcemy natomiast nadać modelowi wyrazistości, możemy dokupić osobno ich wersję Prestige. Do łózka Classic wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, by mebel dostosował się stylu naszej sypialni. Łóżko nie przytłacza masywnością więc dobrze prezentuje się również w niewielkich pokojach. Jego konstrukcja jest wytrzymała i zapewnia niezmienny komfort przez wiele lat. W wersji rozszerzonej łóżko Classic New Design posiada pojemnik na pościel znajdujący się pod unoszonym stelażem. Producent przyjmuje też indywidualne zamówienia na łóżka o niestandardowych wielkościach oraz wysokościach panelu tylnego i boków.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Classic

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN