Łóżko Lorenzo Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Lorenzo Bed Design tapicerowane

Łóżko LORENZO BED DESIGN tapicerowane

2 101,00 zł

Gustowne łóżko do sypialni Lorenzo Bed Design z wygodnym zagłówkiem oraz możliwością wyboru koloru tkaniny. Mebel występuje w wersji z pojemnikiem lub bez pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie wygodne Łóżko Lorenzo Bed Design to idealny mebel do każdej gustownie urządzonej sypialni. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu kolorów tkanin, łóżko perfekcyjnie wpasuje się w wiele stylów urządzanego wnętrza, dodając mu szykowności i przytulności. Przestronne oraz komfortowe łóżko zapewnia zdrowy, spokojny i higieniczny sen. Klasyczny stabilny zagłówek dodatkowo jest świetnym podparciem kręgosłupa podczas czytania książek czy oglądania filmów w sypialni. Uniwersalne łóżko tapicerowane Lorenzo Bed Design, uzupełnione o kolorowe dodatki, spełnia funkcję nie tylko użytkową, ale i dekoracyjną, tworząc ozdobną przestrzeń w centralnej części pokoju.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Lorenzo Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test