Łóżko MODERN NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko MODERN NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko MODERN NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko MODERN NEW DESIGN tapicerowane

1 645,00 zł
Nowy produkt

Tapicerowane łóżko Modern New Design o eleganckim designie.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżka firmy New Design cechuje nietuzinkowy styl i wysoka jakość wykonania. Łóżko Modern wyróżnia klasyczna forma uzupełniona delikatnym wezgłowiem z regulowanym podgłówkiem. Cała konstrukcja opiera się na solidnej ramie, która jednak dzięki połączeniu z lekkim panelem tylnym nie daje wrażenia przytłoczenia. Łóżko Modern New Design najlepiej prezentuje się w obszernych lub dobrze nasłonecznionych pomieszczeniach. Pasuje do mieszkań urządzonych w modernistyczny sposób. Wygląd produktu można modyfikować i dopasowywać dowolnie do własnego gustu. Zmianie ulec może wysokość boków, rodzaj i kolor tkaniny obiciowej oraz model nóżek. Łóżko Modern występuje również z pojemnikiem na pościel. Na specjalne życzenie klienta produkowane są także egzemplarze o niestandardowych wymiarach. Wysokiej jakości materiały, z których składa się cała konstrukcja, gwarantują trwałość na długie lata.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Modern

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN