Łóżko BIAGGIO BED DESIGN tapicerowane

2 459,00 zł

Tapicerowane łóżko Biaggio z nowoczesnej kolekcji Bed Design. Model dostępny z pojemnikiem lub bez oraz możliwością wyboru wersji kolorystyczne tapicerki łóżka.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie łóżko Biaggio to perfekcyjna propozycja zarówno do nowoczesnych sypialni, jak i tych urządzonych nieco klasycznie. Przestronność łóżka sprawia, że stanie się ono nie tylko funkcjonalnym meblem, ale i okazałą dekoracją wnętrza. Stylowe przeszycia, widoczne na zagłówku, sprawiają, że łóżko Biaggio Bed Design uświetni wygląd każdego modernistycznie urządzonego pomieszczenia sypialnianego. Łóżko jest dostępne z pojemnikiem na pościel (opcjonalnie), co znacznie zwiększa jego praktyczność. Obszerny pojemnik może stać się również idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów niekoniecznie używanych na co dzień, np. zimowych kurtek oraz ciepłych koców, kiedy za oknem widzimy upalne lato. Na uniwersalność łóżka Biaggio Bed wpływa również możliwość wyboru wielu rodzajów i kolorów tkanin obiciowych. Klasyczna elegancja, w połączeniu z funkcjonalną praktycznością, sprawdzi się niemal zawsze.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Biaggio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test