Łóżko ROCCO BED DESIGN tapicerowane

2 545,00 zł

Stylowe łóżko tapicerowane Rocco z kolekcji Bed Design, wyposażone w wygodny zagłówek. Model jest dostępny w wersji z pojemnikiem lub bez.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Rocco Bed Design to idealna propozycja do modernistycznie urządzanych sypialni. Eleganckie przeszycia zagłówka oraz całość wykonania mebla sprawiają, że perfekcyjnie odnajdzie się on w wielu stylach aranżowania pomieszczeń. Nowoczesne wykonanie mebla dodaje mu elegancji, czyniąc z niego nie tylko wygodne podłoże do snu, ale i okazałą dekorację pomieszczenia. Modne wzornictwo dodatkowo stawia łóżko Rocco Bed Design w roli ciekawej ozdoby pokoju. Mebel jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapewnia wygodę podczas snu, jak i w trakcie wstawania po odpoczynku. Łóżko występuje także w wersji z pojemnikiem lub bez, który również może spełniać niezwykle ważną funkcję praktyczną. Jego przestronność mianowicie pozwala na przechowywanie pościeli, zimowych kurtek czy mniej ważnych przedmiotów codziennego użytku. Uzupełniając stabilne łóżko Rocco o komfortowy materac, można stworzyć taką przestrzeń do snu, która odpowiednio wspomoże regenerację organizmu po całym dniu. Podczas produkcji modelu zastosowano wyłącznie solidne komponenty, dlatego posłuży ono w dobrym stanie przez długi czas.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Rocco Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test