Łóżko Giorgio Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Giorgio Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Giorgio Bed Design tapicerowane
  • Łóżko Giorgio Bed Design tapicerowane

Łóżko GIORGIO BED DESIGN tapicerowane

2 545,00 zł

Łóżko tapicerowane Giorgio Bed Design z możliwością wyboru koloru spośród wielu tkanin. Model dostępny z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Klasyczna wersja wygodnego łóżka to jedna z propozycji do aranżacji sypialnianej przestrzeni. Łóżko Giorgio Bed Design można dopasowywać wedle własnych potrzeb. Do wyboru są: różnego rodzaju tkaniny, kolory mebla oraz oczywiście jego odpowiedni rozmiar. To wszystko po to, aby solidne łóżko spełniało jednocześnie funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Dodatkowo pokaźny zagłówek zapewnia właściwe podparcie podczas odpoczynku lub snu, dlatego może stanowić kluczowy element w odprężeniu całego kręgosłupa. Mebel jest dostępny w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Giorgio Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test